سندیکا آسانسور خراسان رضوی

 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  تعداد نظر :(#)

  همایش


  همایش قوانین تامین اجتماعی

 • در آغاز جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ریاست محترم سندیکا جناب مهندس وحدانی ضمن عرض خیر مقدم به حضار، خلاصه ای از فعالیت های سندیکا را در زمینه های مختلف در سال 1393 به اطلاع همکاران رساندند.
  متعاقبا نایب رئیس محترم سندیکا جناب مهندس زیبائی، شرح مبسوطی از فعالیت های هیأت مدیره از تاریخ شروع بکار تا پایان سال 1393 ایراد نمودند، به ویژه تجلیل نمودند از تلاش های بعمل آمده اعضای فعال در جهت ارتقای سطح علمی همکاران با تشکیل کلاس های آموزشی متعدد و برگزاری آزمون .
  ایشان تاکید داشتند که؛"مهر فروشی" خط قرمز سندیکا است و در صورت مشاهده، بدون هیچگونه اغماضی با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.
  پس از آن عضو هیأت مدیره، جناب مهندس بهزادیان مطالبی پیرامون وظایف سندیکا وحمایت همه جانبه از حقوق مشروع وبه حق شرکت های عضو در چهار چوب ضوابط و مقررات بیان داشتند و از همکاران خواستند که به مفاد قرارداد منعقده با کارفرمایان دقیقا عمل نموده وبه آن پایبند باشند و به گونه ای عمل کنند که رضایت کارفرمایان حاصل گردد و نیاز به مطرح شدن در کمیته داوری و حل اختلاف نباشد. پس از آن مطالبی پیرامون چگونگی عملکرد هیأت ژوری بیان نمودند و ضمن تجلیل از هئیت مذکور، از ایشان خواستند که به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ دهند.
  متعاقب آن، هیأت ژوری متشکل ازآقایان سمامی، فردوسی، راستی، تمجیدی، عطائی و.....به سوالات حاضرین پیرامون نحوه برگزاری آزمون، چگونگی تصیح پاسخنامه ها و آزمون حضوری و عملی، بطور مفصل صحبت نمودند و به سؤالات حاضران مشروحا پاسخ دادند.
  سخنران بعدی خزانه دار سابق سندیکا جناب آقای محسن کامل طوسی، بودند که پیرامون خرید ملک جدید مطالبی را به اطلاع همکاران رسانیدند. که ایشان به همراه آقای اسلامی (عضو کمیته داوری و حل اختلاف) به ابهامات موجود در این خصوص پاسخ دادند.پس از آن بازرس اصلی سندیکا جناب غفاریان صحبت نمودند و پیشهاداتی جهت ارتقای سطح کیفی آموزش و بالابردن سطح علمی کادر فنی امتیاز آور شرکتها ارائه نمودند.
  بعد از تنفس نیم ساعته مجددا همکاران در سالن حضور یافتند و اعضاء محترم هیأت مدیره سندیکا به سوالات و بعضأ انتقادهای همکاران پاسخ لازم را دادند.این گرد همایی پس از صرف شام در ساعت 22:30 دقیقه بکار خود پایان داد.
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :

طراحي و پياده سازي با گروه نرم افزاري مهام /کلیه حقوق پورتال برای سندیکای آسانسور و پله برقی خراسان رضوی محفوظ میباشد